Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje
Přihlášení
Nacházíte se zde: Úvod Veřejnost Spolupracujeme s..

Spolupracujeme s..

Na těchto stránkách jsou informace o spolupráci školy s externími partnery, doplňující informace z této oblasti, odkazy či kontakty.
Komunitní školou Dobronín
Komunitní škola je registrované občanské sdružení rodičů a přátel základní školy. Spolupracujeme s ní při zajištění zájmových kroužků v základní škole a některých sportovních i společenských akcí. V rámci spolupráce poskytujeme zdarma prostory, kroužky vedou učitelé, rodiče i další zájemci. Poplatky za kroužky slouží na úhradu lektorného osobám, které kroužky vedou. Rodiče upozorňujeme, že vedoucí kroužků z řad dobrovolníků nemají žádné speciální certifikáty a osvědčení.
TJ Jiskra Dobronín
Ve spolupráci s TJ JIskra Dobronín pořádáme některé sportovní akce, výjezdní soustředění. Vypomáháme si také při zapůjčení sportovišť.
Záchrannou stanicí Ikaros
Již mnoho let k nám zajíždí s besedami plnými hezké atmosféry a hlavně ptáků a ostatních živočichů pan Miroslav Hořák. Umožňuje žákům bezprostřední kontakt s přírodou, napomáhá pochopení významu existence každého živočišného druhu v současné době. Jeho záchranná stanice pomáhá nalezeným ptákům i jiným zvířatům zejména ošetřením, léčbou a vypouštěním zpět do volné přírody. Více na www.staniceikaros.cz.
Loga
Odkazy

ProjUI.jpg

ŠkolaProDemokracii.JPG
PTaC.JPG
Loga_Publicita.jpg
logo_pozitiv_2.png

Obec_Dobronín.JPG

« listopad 2019 »
listopad
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Přístupy

TOPlist