Nacházíte se zde: Úvod Veřejnost Spolupracujeme s.. Komunitní školou Dobronín

Komunitní školou Dobronín

Komunitní škola je registrované občanské sdružení rodičů a přátel základní školy. Spolupracujeme s ní při zajištění zájmových kroužků v základní škole a některých sportovních i společenských akcí. V rámci spolupráce poskytujeme zdarma prostory, kroužky vedou učitelé, rodiče i další zájemci. Poplatky za kroužky slouží na úhradu lektorného osobám, které kroužky vedou. Rodiče upozorňujeme, že vedoucí kroužků z řad dobrovolníků nemají žádné speciální certifikáty a osvědčení.
File Přehled kroužků - září 2012
KYTARA
Kytarový kroužek si získal v posledních letech velkou oblibu. Kromě pravidelného muzicírování mají kytaristé řadu aktivit pro veřejnost, spolupracují s obcí, tráví noc ve škole, spoluúčinkují se školní družinou na koncertu fléten, vystupují na školních akcích.
Volejbal starší žákyně
Kroužek pod vedením Mgr. Ilony Sochorové Kotačkové a Ladislavy Fialové má 15 členek od 6. do 9. třídy. Žákyně se učí herním činnostem, pravidlům hry, postavení v herním poli, dále pak spolupráci a fair play a v neposlední řadě i údržbě sportoviště. Snažíme se rozvíjet fyzickě předpoklady hráček a jejich smysl pro kolektivní sport. Celoroční trénink připravuje žákyně na Přebor škol ve volejbale, který se koná v dubnu na kurtech Sk Jihlava.

« leden 2021 »
leden