Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje
Přihlášení
Nacházíte se zde: Úvod Akce školy Sport, zdravý životní styl Jeseníky 2019

Jeseníky 2019

Pátek 25.1.
Přes noc napadlo deset centimetrů čerstvého sněhu. Dopoledne jsme zvládli závody ve slalomu, odpoledne jsme si mohli užít volné lyžování. Všichni lyžaři s přehledem sjížděli sjezdovku v ideálních sněhových podmínkách. K obědu byl drůběží vývar a špagety. Momentálně již máme zabalené a naložené lyže a večeříme vepřové na kmíně s knedlíkem nebo s rýží. Jsme bez úrazů.
Čtvrtek 24.1.
Máme za sebou celodenní běžecký výcvik na vrcholech Jeseníků. Počasí bylo celkem příznivé, zdolali jsme trasu na turistickou chatu Švýcárna. V závěru výletu proběhly závody v běhu na lyžích. Mladší účastníci kurzu se věnovali sjezdovému výcviku na vleku u Sovy. K obědu byl řízek formou balíčku (sjezdaři ho měli s bramborem) , k večeři kuře s rýží. Před večeří jsme ještě navštívili bazén v Karlově Studánce.
Středa 23.1
Dnes se sluníčko velmi brzo schovalo za mraky. Družstvo neběžkařů sjezdovalo v Karlově studánce, běžkaři absovlovali po vyjeté stopě cestu z Hvězdy do Ludvíkova. Všichni zvládli základní běžkařskou průpravu včetně závěrečného sjezdu. Odpoledne jsme navštívili Vrbno pod Pradědem, žáci měli možnost doplnit si zásoby a nakoupit si suvenýry. K obědu byly kynuté borůvkové knedlíky, k veřeři bramborový guláš. Jsme bez úrazů.
Úterý 22.1.
Trvá nádherné počasí, zdokonalujeme se ve sjezdařských dovednostech. Všichni už jezdí samostatně. K obědu byla bramboračka a plněné knedlíky se špenátem, k večeři rajská omáčka s těstovinami a masem. Právě probíhá přednáška o historii lyžování. Jsme bez úrazů.
Pondělí 21.1.
Máme za sebou celodenní výcvik na sjezdových lyžích v Karlově Studánce. Všichni hned první den zvládli jízdu na vleku, pilně jsme trénovali zatáčení. Celý den bylo slunečné počasí, k obědu byl segedínský guláš, k večeři je rizoto. Jsme bez úrazů. Čeká nás přednáška o oblékání na horách.
Neděle 20.1.
Cesta byla bezproblémová, silnice suché. Máme za sebou rozježdění na běžeckých lyžích, páťáci hry na sněhu. Aktuálně večeříme smyžený sýr s hranolkama.
Videa
Image Vyúčtování lyžařského kurzu Jeseníky 2019
Odkazy

ProjUI.jpg

ŠkolaProDemokracii.JPG
PTaC.JPG
Loga_Publicita.jpg
logo_pozitiv_2.png

Obec_Dobronín.JPG

« únor 2020 »
únor
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Přístupy

TOPlist