Nacházíte se zde: Úvod Fotografie z akcí

1.třída SLUNÍČKA
Hrajeme si , tvoříme
2. třída MOTÝLCI
Žij vyrovnaně: trochu se uč a trochu přemýšlej a každý den trochu maluj a kresli a zpívej a tancuj a hraj si a pracuj. Robert Fulghum
3. třída BERUŠKY
Vyrábíme, tvoříme, hrajeme si...
Rytmická show
Dýňový svět
Návštěva hokejistů z HC Dukla
V pátek 12. 1. za předškoláky zavítala návštěva v podobě hokejistů a maskota HC Dukla Jihlava. Mohli jsme si vyzkoušet výstroj, na cokoliv se zeptat a vše si prohlédnout. Také pro nás byly nachystány soutěže, odměny a na památku každý dostal hokejové tričko.
Divadlo
Výtvarná soutěž
Několik dětí z naší školky se zúčastnilo výtvarné soutěže pro předškolní děti "Školka plná dětí". Vítězové budou pozváni na slavnostní převzetí diplomů a cen. Tak nám držte palce! :)
O dvanácti měsíčkách
V pondělí 5. 3. nás čekalo divadlo s pohádkou O dvanácti měsíčkách. Do představení byly zapojeny všechny děti - 4 děti obsadily role 4 měsíčků, ostatní byly zapojeny v rámci tanečního či pěveckého programu. Vystoupení bylo plné vtipných scének, děti se velmi nasmály a všem se pohádka moc líbila. A naši 4 malí herci sklidili od publika velký potlesk!
Morana
Dne 27.3. se děti z MŠ loučily se zimou a přivítaly jarní období, za pomoci Morany.
Cirkus HAPPY KIDS
Dnes 26. 4. 2018 jsme se byli podívat na cirkusové představení, kde vystupovali naši starší kamarádi a sourozenci ze základní školy. Žáci po dobu tří dnů nacvičovali různá cirkusová čísla, která nám dnes předvedli. Celým představením nás provázel medvěd Happy, který nás vzal na návstěvu do Ria, Egypta, Ruska, Ameriky, Afriky a mnoha dalších zemí, kde se odehrávala různá vystoupení. Děti se na dnešní den proměnili v akrobaty, fakíry, provazochodce, kouzelníky, žongléry, tanečníky se světelnou show, akrobatky na hrazdě a vtipné klauny. Cirkusové představení se žákům velmi povedlo a nám se moc líbilo! Celá akce se konala k výročí 45 let školy!
Čarodějnice
27. dubna proběhl náš čarodějný den! Slétlo se několik desítek malých čarodějů a čarodějnic v čele se svými vedoucími čarodějkami! Proběhl čarodějný průvod, opékání špekáčků, čarodějné radovánky a celý společný program jsme zakončili upálením jedné papírové čarodějnice. Děkujeme všem, kteří nám s přípravou dne jakkoliv pomohli - především p. Prchalovi za sponzorský dar, díky kterému jsme měli co opékat a p. Skořepovi za fotodokumentaci.
Zápis do MŠ
Dne 3. 5. 2018 se konal zápis dětí do mateřské školy. Na nový školní rok 2018/2019 jsme do MŠ zapsali 27 dětí – seznam PŘIJATÝCH dětí bude vyvěšen na webu školy a na vchodových dveřích hospodářské budovy MŠ. Na nové děti se už moc těšíme! ☼
Den dětí
Den dětí jsme tradičně oslavili u Návesního rybníka spolu s dobrovolnými hasiči a Policií ČR. Pro děti bylo nachystané hasičské i policejní auto, kde si mohly vše prohlédnout. Také probíhala ukázka psovodů a jejich pejsků. Na děti poté ve třídách čekala sladká odměna, dáreček a od SDH pamětní list. Akce se dětem moc líbila, všem zúčastněným moc děkujeme za spolupráci a pomoc! ☼
Indiánský den
V úterý 5. 6. jsme se proměnili v Indiány a naše školka na indiánskou vesničku! Svačili jsme venku před teepeem, rozluštili tajný indiánský vzkaz, zvládli ulovit Mědvědy Brumíkovské a celou indiánskou výpravu jsme zakončili sladkou odměnou - točenou zmrzlinou!
Skákací hrad
Jupíí, na jeden den se u nás ve školce objevil skákací hrad! Děkujeme rodičům Marušky Hubené ze třídy Sluníček za půjčení. Radosti bylo až až! :)

Školní rok 2016/2017

Vystoupení klauni
Klaun TúTú
Klaun TúTú přijel do naší školky, aby nás naučil, jak se správně chovat v dopravních situacích.
Náš den v MŠ
Den dětí