Nacházíte se zde: Úvod Aktuální informace o provozu mateřské školy

Aktuální informace o provozu mateřské školy

Školka se znovu otevře 12. 4. 2021 pro předškoláky (děti s povinným vzděláváním), mladší děti do školky zatím nemohou.

Umožňuje se pouze osobní přítomnost na vzdělávání v MŠ - pro mladší děti IZS se vztahují na tyto vybrané profese:

- zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb,
- pedagogickými pracovníky, která zajišťují prezenční vzdělávání v MŠ, ZŠ, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělávání, Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo
- pedagogickými pracovníky školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy,
- zaměstnanci bezpečnostních sborů,
- příslušníci ozbrojených sil,
- zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,
- zaměstnanci uvedení v paragrafu 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sbírky, o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů,
- zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
- zaměstnanci ČSSZ a okresních správ sociálního zabezpečení,
- zaměstnanci Finanční správy České republiky

Příslušnost k vybraných profesím zákonný zástupce doloží škole potvrzením zaměstnavatele.

Bc. Ivana Petrušová, vedoucí učitelka MŠ

Od 1. března 2021 bohužel z důvodu nařízení vlády mateřská škola uzavřena. Odkazy na informace o ošetřovném zde:

On-line tiskopis k uplatnění nároku na ošetřovné: https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

Vzorová vyplněná žádost : https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Ing. Ivo Mikulášek, ředitel školy

Ke dni 19.2. jsou dvě pracovnice v mateřské škole COVID-19 pozitivní, jsou v karanténě. Provoz mateřské školy pokračuje za přijatých hygienických opatření a používání respirátorůů FFP2  zaměstnaci.

Ing. Ivo Mikulášek, ředitel školy

Od pondělí 15. února bude mateřská škola v běžném provozu. Všechny pracovnice budou po karanténě a jsou bez zdravotních potíží. K dispozici budou mít respirátory FFP2.

Ing. Ivo Mikulášek, ředitel školy

Ke dni 3. února 2021 jsou bohužel v mateřské škole diagnostikovány 3 pracovnice COVID-19 pozitivní, další čtyři pracovnice mají nařízenou karanténu. Zákonní zástupci dětí docházejících tento týden byli dnes informováni o omezeném provozu ve dnech 4. a 5.2.2021. V týdnu od 8. do 12. února 2021 bude v mateřské škole provoz přerušen . O onemocnění dětí nemáme žádné informace.

Rozhodnutí o přerušení provozu ZDE.

Omlouváme se rodičům za případné komplikace.

Informace o provozu mateřské školy od 25.5.2020

Mateřská škola bude v provozu od 6.00 do 16.30 pro přihlášené děti. Před zahájením docházky musejí rodiče přihlášených dětí odevzdat čestné prohlášení (kdo nemá možnost tisku, může si prohlášení vyzvednout v základní nebo mateřské škole). Provoz bude zahájen ve všech třech odděleních, v případě objednání bude dětem zajištěn oběd ze školní jídelny obvyklým způsobem. Pravidla pro otevření mateřské školy ZDE.

« duben 2021 »
duben