Nacházíte se zde: Úvod Učitelé Vzdělávání učitelů

Přehled společného vzdělávní
Fotografie ze seminářů
Festival pedagogické inspirace 6. - 7.11.2015
Druhého ročníku Festivalu se zúčastnilo přes 400 učitelů z více než padesáti škol ČR. Naše škola patřila mezi školy, které se festivalu zúčastnily s celým pedagogickým sborem. V roli lektorů na letošním Festivalu vystoupily A. Horská, J. Rybáčková a D. Mikulášková.
Návštěva ZŠ Kunratice v Praze
Ve dnech 7. a 8. 11. navštívil celý pedagogický sbor kolegy v Kunraticích. Ve čtvrtek nás kunratičtí kolegoválé provedli školou, seznámili nás se systémem využívání asistentů ve výuce. V pátek jsme absolvovali každý dle výběru náslechy v hodinách. Ve druhém bloku jsme měli možnost vidět, jak v Kunraticích pracují se žákovským portfoliem, jak ho využívají k sebehodnocení. Po obědě jsme ve skupinách společně rozebrali náslechy v hodinách. Kolegům i vedení školy moc děkujeme z vstřícnost při sdílení zkušeností.
Festival pedagogické inspirace - 28. březen 2014
Jedenáct našich učitelů se stalo aktéry Festivalu pedagogické inspirace v Praze Kunraticích. Více než 300 pedagogů se během pátku zúčastnilo padesáti odborných dílen nabízejících témata napříč aprobacemi. Více než polovina našich učitelů vedla pracovní dílny pro kolegy především z projektových škol.
Rozvíjíme čtenářskou gramotnost - EU peníze školám
V rámci projektu EU peníze školám proběhl 1. 5. 2014 seminář pro celou sborovnu na téma Čtenářská gramotnost a její rozvoj v předmětech.

« prosinec 2017 »
prosinec