Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje
Přihlášení
Nacházíte se zde: Úvod Rodiče Informace o výuce v době Karantény Informace pro rodiče i žáky - jak probíhá výuka

Informace pro rodiče i žáky - jak probíhá výuka

23.3.

Vážení rodiče, cílem výuky na dálku je, aby pracovali žáci. Máme informace, že v některých domácnostech je opravdu obtížné plnění úkolů u žáků podporovat. Snažíme se systém dálkové výuky po prvním týdnu dolaďovat. Určitě nechceme, abyste se vy dospělí dostávali při plnění školních úkolů do nějakých vážných problémů. Snažme se společně nechávat co nejvíce prostoru samostatnosti žáků. Pokud máte doma jeden počítač na více lidí, kteří na něm musejí pracovat a nestíháté úkoly, dejte to vědět třídnímu učiteli. Pokud např. chodíte na dvanáctihodinové směny, a nestíháte dětem pomoci s úkoly, informujte třídního učitele. A.... milí naši žáci, snažte se zvládat úkoly sami, buďte vytrvalí při plnění úkolů, pomáhejte svým rodičům - mají to v těchto dnech těžké (viz dopis žákům). V případě vážných potíží se můžete mailem obrátit na školního psychologa. Ivo Mikulášek

16.3.

Během dneška by již každá třída měla mít první informace o úkolech.  Zaznamenali jsme chvilkové problémy s fungováním portálu ŠkolaOn-line. Buďme trpěliví, na portál vstupuje v jedné chvíli velké množství návštěvníků. IM

15.3.

Vážení rodiče,

na tomto místě budeme pravidelně informovat o průběhu spolupráce se žáky a případných změnách nebo novinkách. Stejné informace budou zároveň chodit přes Školu On-line.

V této chvíli se jednotliví vyučující rozhodují pro nejefektivnější způsob předávání studijních úkolů a informací v jednotlivých třídách. Během zítřka se učitelé všem ozvou a naváží komunikaci.

V rámci celé školy půjde o využívání školy On-line doplněné někde mailovou komunikací, popřípadě dalšími kanály, které již konkrétní žáci s učiteli využívají.

Našim cílem je nezahltit žáky (a často také Vás) velkým množstvím úkolů, které bude pro některé žáky obtížné zvládat.

Zároveň chceme nabízet žákům dostatek studijních příležitostí. Pokud žáci vyslyší naši výzvu k převzetí zodpovědnosti, může pro ně tato zkušenost být velmi cenná do dalšího studia i života. Prosím podporujte je v tom, aby zodpovědnost přebírali. Zadné úkoly budou vyučující dělit na základní (očekáváme, že splní každý žák) a doplňkové, kde bude volba záležet již na každém jednotlivci.

 

Věříme, že se nám společně podaří složitou situaci využít co nejvíce ve prospěch našich žáků.

Ing. Ivo Mikulášek, ředitel školy

Mgr. Jaroslav Petřivý, zástupce ředitele

V případě potřeby neváhejte využít:

eozsdobr@centrum.cz

731512304

Odkazy

ProjUI.jpg

ŠkolaProDemokracii.JPG
PTaC.JPG
Loga_Publicita.jpg
logo_pozitiv_2.png

Obec_Dobronín.JPG

« duben 2020 »
duben
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Přístupy

TOPlist