Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 2.A

Co jsme dělali + domácí příprava
1.A školní rok 2015/2016
Připravovali jsme saláty
Dnes ( 10.11. ) jsme si v kuchyňce připravili ovocný a zeleninový salát. Měli jsme dobrou svačinku.
25.11. Zdobili jsme stromeček a byli jsme se podívat na vánoční výstavu
Nazdobili jsme si stromeček číslo 3 a pak jsme využili pozvání pořadatelů a navštívili jsme vánoční výstavu v sále kulturního domu. Už se těšíme na Vánoce.
22.12.
Dnes k nám na první dvě hodiny přišli žáci z šesté třídy. Navzájem jsme si přečetli dopisy, které jsme nedávno psali o knihách a o čtení. Pak jsme četli každý svoji knihu, povídali si o ní a v další části jsme četli my šesťákům a oni nám. Nakonec jsme každý vytvořil svoji cihličku, která je na společné stěně u jídelny. Poslední dvě hodiny jsme si povídali o Vánocích, přišel i Ježíšek a rozdali jsme si dárečky. To bylo nejlepší. Krásné Vánoce všem.
18.1. Byli jsme bobovat
Dnes jsme se na 2 hodiny vydali bobovat a užít si sněhu. Bylo sice mrazivo, ale svítilo sluníčko a nám se bude v noci dobře spát.
15.3. Studená kuchyně
Dnes jsme se pustili do přípravy pomazánek. Celkem jsme jich připravili šest a moc nám chutnaly. Zbylo nám jich trochu i na druhý den na svačinku. Mňam!
28.4. Čaroděj a čarodějnice ve 2.A
I když nám hodně dětí odletělo na taneční soutěž, přece nám ve třídě zůstalo dost čarodějnic a také jeden čaroděj. Poznali jsme další naše kamarádky čarodějnice, zjistili jsme, co všechno patří do lektvarů a jeden jsme si připravili. Polapili jsme i pana školníka. Však se podívejte.
13.6.2017 - Výlet
Vyrazili jsme pěšky do Polné a všichni to zvládli výborně.V Polné jsme si prohlédli starou školu, lékárnu a expozici řemesel. Stihli jsme si dát i zmrzlinu na náměstí. Zpátky jsme jeli autobusem.

« červen 2017 »
červen