Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 2.A

2.A

Ve škole sbíráme čistý hliník, víčka od petlahví, papír - budou určeny dny, kdy se může nosit. Děkujeme za pomoc.
U hlavního vchodu i u vchodu do družiny je umístěn box na drobný nebezpečný odpad - drobné elektro, baterie, elektronické hračky, cd, dvd, kompaktní zářivky, tonery ...
Staré mobilní telefony sbíráme pro Zoo Jihlava na záchranu goril - do odvolání.
pátek 8. 12.
ČJ - slova citově zabarvená, opakování. DÚ do 12. 12. - uč. str. 37/ báseň Neposlušný Petřík - přepsat a namalovat obrázek. Čtenářská dílna. M - výstaviště, dělení zvířat dědy Lesoně. Aj - oblečení - sukně, svetr, ponožka, tričko. Hezký víkend.
pondělí 11. 11.
ČJ - opakování - slova nadřazená, podřazená, opačného významu, psaní. Emoce - jaké emoce můžu vzbudit u ostatních svým chováním. Zkoumání emocí postav - Červená Karkulka. M - dokončili jsme str. 45. ČZ - florbal. Hezké odpoledne.
úterý 12. 12.
ČJ - slovo, slabika, hláska - PS 22/1 - někdo má dodělat za DÚ. M - str. 46, 47 - kromě 46/1 a 47/4. Něco jsme dělali společně, některá cvičení si děti vybíraly samy. ČJS - závěrečné zkoušky s Ferdou (dopravní výchova) - vědomostní a "jízda". Oheň - dobrý sluha, ale zlý pán - bezpečné a nebezpečné chování nejen o Vánocích - PL. Hezký večer.
středa 13. 12. - zítra
ČJ - dokreslování obrázku podle psaných vět - čtení s porozuměním, písanka + to, co budou dělat s paní učitelkou Dědkovou, to zítra psát nebudu. M - procvičování sčítání a odčítání do 20 nebo do 100 - na co si kdo troufne. UK - hra na bobotubes - základy. https://www.youtube.com/watch?v=5Ze61ExEDzI . Malování vlastního pohledu - doma můžete s dětmi zopakovat psaní adresy a případně poslat nebo hodit někomu do schránky.
čtvrtek 14. 12.
ČJ - psaní bě, pě, vě, mě, písanka. M - oblékání krychle. UK - temperové barvy - obrázek a ozdoby. Hra rytmu, hra rytmu na cajon, improvizace na cajon. Hezký den.

« prosinec 2017 »
prosinec