Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 2.A

2.A

Ve škole sbíráme čistý hliník, víčka od petlahví, papír - budou určeny dny, kdy se může nosit. Děkujeme za pomoc.
U hlavního vchodu i u vchodu do družiny je umístěn box na drobný nebezpečný odpad - drobné elektro, baterie, elektronické hračky, cd, dvd, kompaktní zářivky, tonery ...
Staré mobilní telefony sbíráme pro Zoo Jihlava na záchranu goril - do odvolání.
středa 16. 5.
ČJ - DÚ: PS 48/1. Plavání / pracovní listy s prvňáky, psaní.
čtvrtek 12. 4.
M - Krokování, zápis, cvičení dle svého výběru. Někdo dostal 3. díl matematiky. ČJ - čtení s porozuměním - záměr autora. Písanka. Dnes děti udělali ve 2 hodinách velký kus práce :) 3. seznamování s donesenými bylinkami, sepisování seznamu a kreslení lístku bylinky 4. ochutnávání bylinkovýh čajů - celkem 11, hledání své královny (co mi voní, chutná, líbí se mi na pohled). Budeme pokračovat příští týden o přestávkách. Moc děkuji za spolupráci. Hezký den.
pátek 18. 5.
ČJ - bě, pě, vě. DÚ - PS 48/2. Čtenářská dílna. M - 44/2, úkoly dle vlastního výběru. 3. hodina - koncert fléten - od nás hrál Kryštof Konupčík a David Novák. Hezký víkend.
pondělí 21. 5.
ČJ - doplňování dě, tě, ně, mě, bě, pě, vě. Písanka. Volné psaní na téma "stěhuju se a jdu do nové školy". Diskuse ve skupinkách. M - 44/hra - obvod obdélníka (překreslování do čtvercové mřížky a počítání metrů plotu), řádové počítadlo, příběhy na násobení - kola dopravních prostředků, úkoly dle výběru z 2. nebo 3. dílu učebnice. Pokud máte nějaké fotky z cirkusu, prosíme, zda nám je můžete poslat - mě do mailu, nebo na fleshce, pokud se s nimi tedy chcete podělit. Hezké odpoledne.

« květen 2018 »
květen