Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 1.A

Fotografie ze třídy
Prosím o omlouvání dětí hned po nemoci do červeného zápisníčku.
Ve škole sbíráme čistý hliník, víčka od petlahví, papír - budou určeny dny, kdy se může nosit. Děkujeme za pomoc.
U hlavního vchodu i u vchodu do družiny je umístěn box na drobný nebezpečný odpad - drobné elektro, baterie, elektronické hračky, cd, dvd, kompaktní zářivky, tonery ...
Staré mobilní telefony sbíráme pro Zoo Jihlava na záchranu goril - do odvolání.
pondělí 15. 5.
1. hodina - OSV - práce ve dvojicích, žertovný pozdrav, "co máme společného". ČJ - bě, pě, vě, mě - pracovní list, druhá strana je za DÚ. Písanka. M - str. 40/1, dřívka na str. 40, 41. ČZ jsme dnes neměli, děti budou mít ve středu, já budu 3 hodiny jinde. Zítra batůžky a přijít brzo do školy :) . Hezký den.
pátek 19. 5.
1. hodinu jsme si povídali s hasiči, přečetli nám i hasičskou pohádku. ČJ - PL motýl - počet slabik ve slovech, krokodýl - čtení slov s r,l. M - hodiny (půl a celá). Str. 41/1, 42/1. Poslední hodinu jsme vypouštěli motýly (babočky bodlákové), které jsme sledovali od housenek. Chodník jsme pak zdobily různými vzory. Ze zbylých peněz ze zářijového kurzu zaplatím výlet vlakem do smj, vyšlo to akorát na 22,40. Těm, kteří nebyli peníze v pondělí vrátím. Hezký víkend.
pondělí 22. 5.
1. hodina - vzájemně jsme si malovaly nejlepší zážitek. Motýl - opakování životních fází + jóga "motýl". ČZ - skok do dálky, běh na 60 m. M - sousedé, str. 41/ část cvičení 2. Máme dokončenou stránku 40, prosím nedopisujte dál, pokud nenapíšu, že máme stránku dokončenou. Pojedeme teď pomaleji, protože se učíme diskutovat, a budeme trochu přeskakovat. Dnes je od 17:00 v jídelně koncert fléten. Přeji hezký den.

« květen 2017 »
květen