Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 1.A

Fotografie ze třídy
Prosím o omlouvání dětí hned po nemoci do červeného zápisníčku.
Ve škole sbíráme čistý hliník, víčka od petlahví, papír - budou určeny dny, kdy se může nosit. Děkujeme za pomoc.
U hlavního vchodu i u vchodu do družiny je umístěn box na drobný nebezpečný odpad - drobné elektro, baterie, elektronické hračky, cd, dvd, kompaktní zářivky, tonery ...
Staré mobilní telefony sbíráme pro Zoo Jihlava na záchranu goril - do odvolání.
pondělí 12. 6.
1. hodinu jsme psali vzkazy spolužákům. 2. hodina - tvořili jsme obálku - čtverec, osa souměrnosti. Zpívání na prázdniny. ČZ - soft tenis, skok do dálky, ČJ - čtenářská lekce - Já a moje rodina - slůně. Za DÚ je číst, zítra budou všichni číst nahlas.
úterý 13. 6.
ČJ - četli jsme o zoo, psali v písance str. 4, kdo dopíše do této stránky, může si nosit deskové hry. M - práce ve skupinách, děti si vybíraly cvičení ze stran 52, 53. Poslední dvě hodiny jsme byli venku malovat vodovkami výzdobu do jídelny na prázdniny. Zítra výlet. Hezký den.
pátek 16. 6.
1. čtenářská dílna s druháky. M - cokoliv do str. 54, poslední 2 hodiny jsme dodělávali výzdobu do jídelny na prázdniny. Zpívali jsme písně na prázdniny. Poslala jsem dětem domů popsané sešity, ty si můžou nechat, naopak si budeme ve škole nechávat ještě 2. díl M, zelenou písanku ČJS a AJ - budeme pokračovat ve 2. třídě, pracovní sešit o dopravní výchově s Ferdou. Někdo ve škole nemá, tak ať si to prosím donese, aby si to příští rok nemuseli kupovat znovu, kdyby někde ztratili. Kdo nemá dopsanou modrou písanku a zelenou do str. 4, má za DÚ přes víkend. Hezký den.

« srpen 2017 »
srpen