Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje
Přihlášení
Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 1.A

1.A

Pasování na čtenáře
Dnes proběhla v prvních třídách velká slavnost. Všechny děti prokázaly to, že už umí číst slabiky i celá slova. Po společné práci byli prvňáci slavnostně pasováni na čtenáři a dostali Slabikář.
Kavárna pro rodiče - setkání s H-mat
Součástí třídní schůzky byla ukázka práce v matematice. Děti se staly průvodci svých rodičů v jednotlivých prostředích matematiky. Celkem si dohromady vyzkoušeli práci na 9 stanovištích.
Těšíme se na Vánoce
Vánoce se blíží, společně připravujeme vystoupení na Vánoční jarmark, vyrábíme dárečky na prodej a zdobíme si svůj vánoční stromeček ve třídě.
Zvítězili jsme v soutěži o nejkrásnější vánoční stromeček
Komunitní škola pořádá každoročně soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček. Tentokrát jsme vyhráli my - prvňáci!!! Jako výkhru jsme navšítvili místní cukrárnu. Děkujeme!!!
Vánoční besídka
A je to tady!!! Vánoce ve škole.
bobování
Děti z 1.A a 1.B vyrazily společně na kopec u hřbitova, kde si náramně užily zimní radovánky. Prachový sníh, sluníčko a velká parta kamarádů - krásná akce.
Návštěva Kouzelníka
Po dlouhé přípravě nás navštívil Kouzelník, který nás doprovází celým slabikářem. Přišel, aby se podíval na naše divadla, poslechl si písničky a básničky a přesvědčil se, že už umíme dobře číst. Každý dostal od Kuzelníka novou knihu.
Odkazy

ProjUI.jpg

ŠkolaProDemokracii.JPG
PTaC.JPG
Loga_Publicita.jpg
Diplom.jpg

Obec_Dobronín.JPG

« květen 2019 »
květen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Přístupy

TOPlist