Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 1.A

Pasování na čtenáře
Dnes proběhla v prvních třídách velká slavnost. Všechny děti prokázaly to, že už umí číst slabiky i celá slova. Po společné práci byli prvňáci slavnostně pasováni na čtenáři a dostali Slabikář.
Kavárna pro rodiče - setkání s H-mat
Součástí třídní schůzky byla ukázka práce v matematice. Děti se staly průvodci svých rodičů v jednotlivých prostředích matematiky. Celkem si dohromady vyzkoušeli práci na 9 stanovištích.
Těšíme se na Vánoce
Vánoce se blíží, společně připravujeme vystoupení na Vánoční jarmark, vyrábíme dárečky na prodej a zdobíme si svůj vánoční stromeček ve třídě.
Zvítězili jsme v soutěži o nejkrásnější vánoční stromeček
Komunitní škola pořádá každoročně soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček. Tentokrát jsme vyhráli my - prvňáci!!! Jako výkhru jsme navšítvili místní cukrárnu. Děkujeme!!!
A je to tady!!! Vánoce ve škole.
bobování
Děti z 1.A a 1.B vyrazily společně na kopec u hřbitova, kde si náramně užily zimní radovánky. Prachový sníh, sluníčko a velká parta kamarádů - krásná akce.

« leden 2019 »
leden