Nacházíte se zde: Úvod Žáci První stupeň 4.A

Týdenní plány - květen 2017
Starší materiály
Vařili jsme v kuchyňce
v tomto týdnu jsme si v kuchyňce uvařili puding. Vaření nám šlo moc dobře, nikdo se nezranil a svačina nám v pátek moc chutnala.
Angličtina - Jana Rybáčková
usmažili jsme si bramboráky
Práce v kuchyňce nás moc baví a jde nám to výborně. Tentokrát jsme si pochutnali na bramborákách.
Vánoční spaní ve škole
Vánoce jsme ve 4. třídě oslavili velkolepě. Sešli jsme se už odpoledne a hráli spolu různé hry. Připravili jsme si Štědrovečerní večeři a po hostině jsme přivítali Ježíška. Dárečky nám udělaly radost. Večer jsme ještě v tělocvičně hráli různé hry a pak už šli do hajan. Spalo se nám dobře, ale ne moc dlouho...
Plavecký výcvik
Během deseti týdnů jsme absolvovali plavecký výcvik v plavecké škole v Jihlavě.
barevný týden ve 4.A
Žákovský parlament naší školy zorganizoval v únoru barevný týden. Každý den jsme chodili v jinak barevném oblečení. Takto nám to slušelo.
Hra na BOBO trubky
V hodinách Umění a kultura zkoušíme hrát s dětmi na BOBO trubky a fotografie pak zpracováváme v Informatice.
Projektový den - 2. světová válka a lidská práva
Dne 19. 4. proběhl jarní projektový den na téma 2. světové války a lidských práv. Žáci měli možnost projít čtyřmi z osmi dílen na toto téma. Každá dílna byla trochu jiná, ale v každé se děti dozvěděly něco zajímavého a odnesly si důležité myšleky o tomto vážném a důležitém tématu. V této dílně jsme zjišťovali informace o osobnosti z Dobronína - Karlu Pravdovi, po kterém je pojmenována jedna z dobronínských ulic.
Do práce na kole
V měsíci květnu probíhá celostátní akce Do práce na kole. Týmy cyklistek z učitelských řad jezdí do zaměstnání tím nejlepším možným způsobem - na kole... Zatím jsme ve dvojici našlapaly necelých 500 km - tak uvídíme, kolik kilometrů do konce května ještě přibude.
Sběr 2017
Také v letošním roce proběhl ve škole sběr starého papíru, hliníku a PETvíček. Děkujeme všem, kteří se do sběru zapojili. O výsledcích letošního sběru Vás budeme informovat, až dostaneme z firmy, která sběr odvážela, informace.

« květen 2017 »
květen