Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Osobní nástroje
Přihlášení
Nacházíte se zde: Úvod Projekty

Projekty

Podpora škol cestou zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ
V rámci projektu ZMŠ Dobronín společně pracuje po dobu jednoho roku v základní škole i mateřské škole školní asistent. Součástí realizace projektu je vzdělávání v oblastech čtenářské gramotnosti, matematické gramotnosti, společného vzdělávání (inkluze), předškolního vzdělávání dvouletých dětí. Součástí projektu je dále tandemová výuka na základní škole, kolegiální spolupráce v mateřské škole, spolupráce s rodiči, klub logických her a doučování žáků ZŠ. Projekt je realizován v období 15.8.2017 - 15.8.2019.
Pomáháme školám k úspěchu - PŠÚ
Naše škola se od ledna 2014 zapojila do projektu Pomáháme školám k úspěchu jako spolupracující škola. Cílem tohoto projektu, který iniciovala a financuje THE KELLNER FAMILY FOUNDATION, rodinná nadace Renáty a Petra Kellnerových, je zajištění vysoké kvality výuky s důrazem na individuální přístup pedagogů k žákům. Od května 2017 je naše škola zapojena do podprojektu Čtenářské školy se zaměřením na rozvoj čtenářství a na budování sítě čtenářských škol v regionu. Od září 2020 vprojektu pokračujeme jako projektová škola pro lokalitu Vysočina. V rámci lokality je celkem do projektu zapojeno 12 škol.
Implementace krajského akčního plánu - iKAP
Cílem projektu je prostřednictvím komunit vzájemného učení, síťováním, vzájemným setkáváním a výměnou zkušeností základních a středních škol podpořit zvýšení kvality a efektivity pedagogického působení učitelů směrem k výuce obohacené o využívání aktivizačních metod a posílené o prvky transferu kompetencí. V rámci projektu naše škola získá špičkovou digitální techniku pro měření vybraných veličin v přírodních vědách.
Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi
V souvislosti s novelou školského zákona (č. 82/2015 Sb.) jsou i na naši školu kladeny vysoké nároky ohledně zajištění rovného přístupu ke vzdělávání všech dětí, žáků a studentů tak, aby byl plně využit potenciál každého jedince a zároveň nedocházelo ke snižování nároků žádné skupiny. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli stát se jednou z 336 škol zapojených do projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi, který realizuje Národní institut pro další vzdělávání.
Druhý krok
Projekt 72 hodin
Podzimní úklid okolí školy a některých prostranství obce Dobronín.
Podpora polytechnické výchovy
V rámci projektu Kraje Vysočina získá škola zdarma stavebnice pro žáky prvního stupně. Cílem projektu je podpořir rozvoj technických dovedností dětí a zájem o technické obory u budoucích absolventů. Projekt je dalším krokem k podpoře technické výchovy v Kraji Vysočina, který navazuje na darování stavebnic žákům prvního ročníku.
Ukončené projekty
Odkazy

ProjUI.jpg

ŠkolaProDemokracii.JPG
PTaC.JPG
Loga_Publicita.jpg
logo_pozitiv_2.png

Obec_Dobronín.JPG

« březen 2021 »
březen
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Přístupy

TOPlist