Nacházíte se zde: Úvod KCP Žákovský parlament při ZŠ Dobronín Akce parlamentu, informace - minulé roky

Akce parlamentu, informace - minulé roky

Parlamenťáci zorganizovali pro 1. stupeň Šmoulí den
Šmoulové se učí stejně jako běžné děti - takové je zjištění z projektového dne. Kromě učení však šmoulí hudba, šmoulí pohádka i modrá buchta - to vše si mohli užít žáci během Šmoulího dne zorganizovaného školním parlamentem.
Přehled akcí parlamentu
File sbírka_šatů_RŽP.pdf
Facebook stránka Žákovského Parlamentu
Prožitkový kurz 2012
Kurz proběhl v Kalištích spolu se ZŠ Větrný Jeníkov pod vedením lektorů CEDU.
Veletrh projektů žákovských parlamentů
Den ve společenském oblečení
Kdo přišel do školy ve společenském oblečení, byl u oběda příjemně překvapen. Čekala ho vyzdobená hodovací tabule a příjemná obsluha čelnů žákovského parlamentu a příjemná hudba.
Setkání se zahraničními lektory
V rámci projektu navštívili naši školu Asher a Greg z Velké Británie. Spolu se zástupci ze škol ve Volarech a Raspenavě a lektory CEDU se zúčastnili zasedání školního parlamentu. Část dne byla věnována společnému semináři a přípravě na otevření konzultačního centra.
Modrý den
Jeden z tradičních "Barevných dnů" proběhl ve čtvrtek 26.března. Barevné dny nás pořád baví :-)

« říjen 2020 »
říjen