Nacházíte se zde: Úvod KCP Žákovský parlament při ZŠ Dobronín Akce parlamentu, informace - minulé roky Přehled akcí parlamentu

Přehled akcí parlamentu

DatumNázev akcePopis akce
20.12.2012 Sportovní den ŽP zorganizoval a zabezpečil sportovní klání pro všechny třídy s možností výběru sportu.
11.12. Společenský den Žáci, kteří přišli do školy ve společenském oblečení, byli v jídelně obslouženi u společensky připravené tabule v doprovodu vážné hudby členy ŽP
6.12. Otevřené jednání ŽP Jednání ŽP za přítomnosti lektorů z Velké Británie, CEDU a zástupců škol z ČR zapojených v projektu RŽP.
27.11. Návštěva parlamentu ČR Vybraní zástupci navštívili parlament ČR, představili naše projekty, besedovali s poslanci.
14.11. Beseda čtvrtá Beseda s p. Hegerem o zahraniční misi v Afghanistanu
22.-24.10. Prožitkový kurz ŽP Proběhl pod vedením lektorů CEDU spolu s parlamentem ZŠ Větrný Jeníkov v Kalištích u Humpolce.
4.10. Barevný den Den různých povolání
14.9. Uvádění do funkce Podpisy smluv, slavnostní uvedení nových členů ŽP do funkce
ŠR 2011 /2012
2.5. Beseda třetí Beseda s paní Šárkou Jahodovou, která žila ve Španělsku.
25.4. Konference ŽP Konference pro partnerské školy a další zájemce - představení projektu, předání zkušenností.
18.4. Beseda druhá Beseda s panem Rabahem Attafem, který pochází z Afriky.
11.4. Výjezdní zasedání V rámci projektu uskutečnili členové parlamentu výjezdní zasedání ve Volarech, setkali se s žákovskými parlamenty Z Volar a z Plzně.
16.3. Beseda první Beseda se Šárkou, absolventkou naší školy, která žije ve Velké Británii
22.2. Návštěva z Prahy Na kolegiální návštěvu přijel parlament ZŠ Táborská z Prahy. Společně jsme absolvovali prohlídku školy, seznamovací aktivity, prezentace, zasedání a setkání za zavřenými dveřmi.
15.12. Den naruby Pokračování v tradičních barevných dnech, jejichž cílem je upozorňovat na vnímaní a tolerování odlišností ve světě kolem nás. Tentokrát v oblečení naruby - chlapci v dívčím a děvčata ve chlapeckém.
28.11. Příprava na střídání funkcí Volby stínového prezidenta a viceprezidenta parlamentu, kteří se během roku připraví na převzetí funkce.
22.11. Parlament v parlamentu

Zástupci ŽP navštívili parlament ČR v Praze, prohlédli si prostory a prezentovali svoji práci před poslanci.

říjen Příprava projektu Jednání o realizaci projektu ŽP ve školním roce 2011/2012
12.-15.9. Prožitkový kurz Putovní kurz v Novohradských horách spolu s parlamentem ZŠ Volary
5.9. Uvádení do funkce Slavnostní uvedení nových členů ŽP do funkce
ŠR 2010 /2011
7.6. Proužkopuntíkatý den Akce z cyklu barevné dny - cílem je upozorňovat na vnímaní a tolerování odlišností ve světě kolem nás
26.4. Konference RŽP Představení činnosti ŽP v rámci projektu RŽP na konferenci v Hradci Králové
18.4. Den hudby Celodenní úprogram pro všechny třídy školy představil žákům rozličné hudební žánry a styly. Akci kompletně připravili a zajistili členové ŽP.
29.3. Teplákový den Akce z cyklu barevné dny - cílem je upozorňovat na vnímaní a tolerování odlišností ve světě kolem nás
22.12. Sportovní den Celodenní sportovní program pro všechny třídy školy připravili a kompletně zajistili členové ŽP.
4.11. Metalový den Akce z cyklu barevné dny - cílem je upozorňovat na vnímaní a tolerování odlišností ve světě kolem nás
15.10. Uvedení do funkce Slavnostní uvední členů ŽP do funkce
8.10. Prezentace prožitkového kurzu Představení aktivit z prožitkového kurzu žákům školy
18.-24-9. Prožitkový kurz Prožitkový kurz v Nesměři společně se ZŠ,MŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí